PO 2017: termin nadsyłania zadań semestralnych

1. 4 września (poniedziałek) – rozwiązane zadania (zzipowany komplet plików, spełniających wszystkie formalne wymagania) przekazujecie do swoich prowadzących zajęcia laboratoryjne np. mailem i to oni je rozliczają. Jeżeli brak wam pomysłów, jak spełnić niektóre wymagania dotyczące budowy programu, to być może warto teraz jeszcze raz przeczytać wskazówki do zadań semestralnych, choć oczywiście to tylko wskazówki i nie reprezentują opisu jedynie słusznej budowy programu. Jeżeli ktoś oddał i zaliczył zadanie jeszcze w czerwcu, ale musi poprawiać zajęcia laboratoryjne, pisze do swojego prowadzącego tylko mail z przypomnieniem o rozliczeniu zadania oraz prośbą o dopisanie go do listy studentów dopuszczonych do poprawy.
  2. Ostateczny, nieprzekraczalny termin ogłoszenia ocen za zadania semestralne: 11 września (poniedziałek) – tego dnia prowadzący przesyłają mi listy studentów dopuszczonych do poprawy.

Pozostałe terminy zostaną ogłoszone na początku września.

Uwaga: proszę nie załączać do maila pliku wykonywalnego *.exe, ponieważ to może klasyfikować mail jako spam. Ten jeden plik prowadzący wygeneruje sobie sam, kompilując pliki źródłowe. Natomiast na temat sposobu usuwania innych zbędnych plików z projektu MS Visual Studio poleceniem „Clean” można przeczytać w artykule Building and Cleaning Projects and Solutions in Visual Studio.