PO2019: ogłoszenia na początek semestru

Wejściówka na pierwszych zajęciach

Wejściówki nie ma na pierwszych zajęciach z PO.

Komputerowe stanowiska pracy i czas pracy

Ocenie podlegają wyłącznie rozwiązania wykonane na stanowisku komputerowym w pracowni, natomiast nie podlegają ocenie zadania wykonane na własnym laptopie. Ponadto, ocenie podlegają wyłącznie rozwiązania wykonane w czasie zajęć i odebrane przez prowadzącego w czasie zajęć. Jeżeli kilka osób na raz zgłosi prowadzącemu gotowość oceny swojego zadania w ostatnich minutach zajęć, może on nie zdążyć ocenić wszystkich. Osobom, których nie zdąży ocenić, zostanie wpisana ocena zero. Dlatego należy zgłaszać rozwiązanie zadania prowadzącemu jak najszybciej, tj. jak tylko będzie gotowe, nie czekając aż zajęcia dobiegną końca.

Platforma https://e.uksw.edu.pl/

Przed zajęciami student powinien upewnić się, że może zalogować się do moodle i ma tam dostęp do swojej grupy. Jeżeli nie, należy to jak najszybciej wyjaśnić w Dziekanacie (prowadzący zajęcia laboratoryjne nie ma odpowiednich uprawnień i w tym zakresie nie udzieli pomocy).

Przeniesienia do innej grupy

Ogólna zasada jest taka, że skład grup zajęciowych określa usos i nie ma możliwości przechodzenia do innej grupy. Ponieważ pewna liczba studentów po pierwszym semestrze rezygnuje, może się zdarzyć, że niektóre grupy mogą jednak faktycznie okazać się mniej liczne niż inne. W takim przypadku przejście do innej grupy – za zgodą prowadzącego i Dziekanatu – jest możliwe pod warunkiem, że nie powoduje pogłębienia tych różnic, ale ich wygładzenie. Dużo więc będzie zależało od frekwencji na pierwszych zajęciach. Kto nie przyjdzie na pierwsze zajęcia swojej grupy, ten zwalnia miejsce, nie mając gwarancji, że znajdzie je w innej.

Zasady zaliczenia laboratoriów

Zasady są dostępne w zakładce:
Programowanie Obiektowe|Zasady zaliczenia lab.|Zasady dla zadań lab.