PO2022: Poprawa lab. – tryb zdalny

Szanowni Państwo,
ponieważ nasz serwer pocztowy zgłasza problemy z dostarczeniem maili do odbiorców w domenie „@student.uksw.edu.pl”, poniżej zamieszczam komunikat, który był zawarty w moim mailu.

Szanowni Państwo,
informuję, że za zgodą Dziekana poprawa oceny z lab. PO odbędzie się w trybie zdalnym. Został już utworzony zespół na Teams i osoby, które się zgłosiły, zostały do niego dodane. Proszę o sprawdzenie na Teams, czy jesteście dołączeni do zespołu „Poprawa lab. PO, rok akad. 2021/2022”. Jeżeli nie, proszę o pilny mail.

Poprawa rozpocznie się o godz. 11, będzie trwała maksymalnie do 4 godzin i będzie polegała na napisaniu jednego programu, który ma dwa poziomy. Część programu w wersji pierwszego poziomu jest dość prosta i należy ją napisać w całości. Jest to warunek konieczny, ale nie wystarczający, aby otrzymać ocenę pozytywną. Aby otrzymać ocenę pozytywną, należy przynajmniej zacząć pisać część poziomu drugiego. Im więcej czasu zajmie napisanie części programu w wersji pierwszego poziomu, tym mniej zostanie na dodanie do niego funkcjonalności drugiego poziomu. Czas na napisanie kodu obydwu poziomów nie może przekroczyć całkowitego czasu poprawy, tj. 4 godz.

Last but not least: ponieważ 4 godz. to dość długo, proponuję wcześniej zjeść solidne śniadanie. W trakcie poprawy nie można przerywać transmisji, dlatego dobrze jest też przygotować sobie pod ręką coś do picia.