PO: ogłoszenia organizacyjne

1. Ponieważ nadal dostaję listy z pytaniem o zgodę na odrobienie zajęć lab. w innej grupie, chciałem jeszcze raz potwierdzić: można JEDNORAZOWO przyjść do innej grupy aby odrobić tam zajęcia, jeżeli nie możecie Państwo być na uczelni w terminie swoich zajęć (z różnych powodów). Nie jest do tego potrzebna moja zgoda jako koordynatora przedmiotu. Potrzebna jest jedynie zgoda prowadzącego zajęcia, na które chcecie przyjść, oraz wolne stanowisko w pracowni komputerowej.
    Wszyscy prowadzący generalnie zgadzają się na takie zamiany, ALE POTEM.. to Państwa obowiązkiem jest dopilnować, aby informacja o zdobytych punktach dotarła do waszego prowadzącego zajęcia lab. ponieważ z zasady nie dopisujemy punktów nieswoim studentom. Standardowa droga, to mail z prośbą, aby informacja o zdobytych punktach została przesłana do waszego prowadzącego. To z reguły kończy sprawę, bo prowadzący często wymieniają się informacjami. Proszę jednak potem upewnić się u swojego prowadzącego, czy ta informacja dotarła i czy zdobyte punkty zostały wam zapisane.
  2. Konsultacje mam we wtorki od godz. 12:00 do 13:00. Pokój 1228, bud. 12. Informacja o tym znajduje się na mojej stronie w USOS.
  3. Tematy zadań semestralnych zostaną rozdane w tygodniu: 3-9 kwietnia. Programy muszą nie tylko działać zgodnie z opisem, ale przede wszystkim wykorzystywać odpowiednie konstrukcję programowania obiektowego, których lista zostanie podana przez prowadzących przy okazji rozdawania tematów.